Relax

Seřadit podle: N C D Doporučené
Zobrazené produkty 1 - 18 z celkových 18
Wellness studio Daniela, Studénka - Butovice

Wellness studio Daniela, Studénka - Butovice

Adresa: Budovatelská 857,

742 13 Studénka - Butovice

Telefon: +420 774 19 19 11 (rezervace)


Wellness studio Daniela vám poskytuje cvičení na rekondičních stolech Shapemaster. Nabízíme masáže, relaxaci a zábaly z mořských řas Thalaspa na hubnutí, zpevnění a proti celulitidě. Dále užíváme podtlakový systém Vacushape a provádíme válečkovou masáž – Body Roll.

0,- Kč
Wellness Hotel Tatra Velké Karlovice

Wellness Hotel Tatra Velké Karlovice

Adresa: Na Mikulcově 505,

756 06 Velké Karlovice

Telefon: +420 571 444 323


Ve Wellness Tatra a Relax Centru Vás budou hýčkat pestrou škálou léčivých a relaxačních procedur. V exteriéru hotelu se nachází bezplatné parkoviště, dětské hřiště, tenisové kurty, minigolf a ohniště. Pro hosty hotelu Tatra je k dispozici půjčovna horských kol a koloběžek.

0,- Kč
Studio AURA – rehabilitační centrum, Frenštát p. Radh

Studio AURA – rehabilitační centrum, Frenštát p. Radh

Adresa: Horní 210,

744 01 Frenštát p. Radh

Telefon: +420 732 608 989


Studio AURA nabízí široké spektrum rehabilitačních a relaxačních programů, které vám navrátí či posílí vitalitu a chuť do života.
V rehabilitačním centru Studio AURA naleznete následující relaxační a rehabilitační služby:

0,- Kč
Solné jeskyně Štramberk

Solné jeskyně Štramberk

Adresa: Náměstí č.p. 7,

742 66 Štramberk


Solné jeskyně Štramberk jsou součástí služeb penzionu Jaroňkova pekárna. Vstup do solných jeskyní se nachází v suterénu penzionu (z prostor tzv. Anglického klubu). Rozsáhlý dvoupodlažní labyrint solných „dómů“ ve Štramberku byl vybudován z několika druhů kamenné soli a jemnější soli získané přirozeným odpařováním vody z Mrtvého moře. Otevřeno: Ne – Čt 9:30 – 20:00, Pá – So 9:30 – 21:00 Vstup vždy v celou hodinu!

0,- Kč
Solná jeskyně Vsetín

Solná jeskyně Vsetín

Adresa: Smetanova 1140,

755 01 Vsetín


Systém Solné jeskyně SALT CAVE SYSTEMS aplikuje nejnovější vědecké poznatky a je nejnovější originální metodou pro použití kamenné soli a soli z Mrtvého moře za účelem rekondice, rehabilitace, prevence a ochrany zdraví.

0,- Kč
Solná jeskyně Siesta, Nový Jičín

Solná jeskyně Siesta, Nový Jičín

Adresa: Masarykovo nám. 7,

741 01 Nový Jičín


Potřebujete nejen relaxovat, ale zároveň doplnit léčbu Vašich zdravotních potíží?  Solná jeskyně je pro Vás to pravé. Solná jeskyně SIESTA je jednou z nejnovějších a zároveň nejoriginálnějších metod využití kamenné soli a soli z Mrtvého moře pro účely rekondice, rehabilitace, prevence a ochrany zdraví. Přírodní léčivá sůl obsahuje všechny mikroprvky nezbytné pro vytvoření vyjímečného mikroklimatu, které působí příznivě na naše zdraví a má relaxační účinek.

0,- Kč
Solná jeskyně – Relax Centrum Bílovec

Solná jeskyně – Relax Centrum Bílovec

Adresa: Čs. armády 415/6,

743 01 Bílovec


Přijďte se zrelaxovat, odpočinou si a udělat něco pro své zdraví, k nám do solné jeskyně.  Těšíme se na Vás. Nabízíme 45-ti minutový relaxační pobyt, doprovázený působivou relaxační hudbou v příjemné atmosféře solné jeskyně, který se ozdravnými účinky vyrovná 2–3 dennímu pobytu u moře. Součástí pobytu v solné jeskyni je i světelná terapie, která pozitivně ovlivňuje lidský organismus. Na zlepšení zdravotního stavu se doporučuje alespoň 10 návštěv.

0,- Kč
Solární studio „Nadine“ Ostrava – Dubina

Solární studio „Nadine“ Ostrava – Dubina

V soláriu Nadine Vám zajistíme příjemné pocity a vynikající výsledky při opalování na špičkovém soláriu Ergoline SuperPower28. Provozovna Ostrava-Dubina. Při opalování budete odpočívat a regenerovat tělo a při tom bude hrát příjemná hudba. S opalovací a solární kosmetikou si nedělejte žádné starosti, vše máte možnost zakoupit v našem studiu.

0,- Kč
Solárium studio EXOTIC, Ostrava

Solárium studio EXOTIC, Ostrava

Adresa: Přemyslovců 599 /31,

709 00 Ostrava - Mariánské hory


Solárium studio EXOTIC najdete v Ostravě – Mariánských horách nedaleko Mariánského náměstí. Provozovna je odsud  vzdálena asi 150 metrů, směrem na Sconto a Kaufland. V našem moderním a designovém solárním studiu EXOTIC nabízíme pro naše zákazníky opalování na profesionálních a velmi výkonných turnosoláriích. Všechny naše solária jsou vybavena trubicemi s nejnovější technologii opalování.

0,- Kč
Solárium Rosava

Solárium Rosava

Adresa: 1.Máje 1426,

756 61 Roznov pod Radhostem


Solárium Rosava najdete na sídlišti 1. máj v Pasáži Rosava. 09:00 – 21:00. Pokročilá technologii solárních zařízení světové značky Ergoline, kterou používáme, čerpá z dlouhodobých zkušeností v oblasti solární techniky. Naše solária Vám poskytnou krásné opálení, komfort, pohodlí.

0,- Kč
SOLÁRIUM HANKA, Rožnov pod Radhoštěm

SOLÁRIUM HANKA, Rožnov pod Radhoštěm

Adresa: Meziříčská 1653

756 61 Rožnov pod Radh.


Solárium Hanka naleznete v přízemí hotelu / penzionu Bečva (naproti Bile). Nabízíme služby solaria pro dokonalé opálení po celý rok.

0,- Kč
Sauna LOMANETA, Valašské Meziříčí

Sauna LOMANETA, Valašské Meziříčí

Adresa: Kouty 26,

757 01 Valašské Meziříčí

Telefon: +420 571 621 161


Sauna s venkovním ochlazovacím bazénem byla v letošním roce obohacena o luxusní vířivou vanu firmy L.A. Spas.

 

0,- Kč
SALZA – solná jeskyně Zašová

SALZA – solná jeskyně Zašová

Adresa: Zašová 386,

756 51 Zašová

Telefon: +420 774 33 22 00


Solná jeskyně vám po celý rok nabízí mořské klíma na dosah. Jeden relaxační pobyt nahradí 2–3 dny u moře. Jeskyně je obložená solí z Mrvého moře, solných dolů v Pákistánu a z polské Wieliczky. Vzduch plný jódu, vápníku, hořčíku a sodíku příznivě působí na zdraví, obranyschopnost organismu a dobrou náladu. Služby relaxačního centra Salza v Zašové:

0,- Kč
TipRožnovské pivní lázně

Rožnovské pivní lázně

Adresa: Pivovarská 6,

756 61 Rožnov pod Radh.


Pivní lázně Rožnov se nacházejí přímo v rožnovském pivovaru. Nejprve Vás čeká zahřátí a uvolnění v aromatické páře, kde na Vás působí relaxační účinek máty, meduňky či šalvěje. Poté následuje pivní koupel s velkým obsahem pivovarských kvasnic, které mají blahodárné účinky. Obsahují vitamín B, stopové prvky a minerální látky s příznivým vlivem na imunitu a pleť.

0,- Kč
NUAD BORAN relax studio, Rožnov pod Radhoštěm

NUAD BORAN relax studio, Rožnov pod Radhoštěm

Adresa: Palackého 174,

756 61 Rožnov pod Radh.

Telefon: +420 608 960 615


Přijďte k nám do příjemného voňavého prostředí podmalovaného relaxační hudbou uklidnit si zjitřenou mysl. Budete mít možnost se na chvíli zastavit, zapomenout na stresy všedního dne a vychutnávat jedinečnou příležitost, kdy si můžete dovolit odevzdat se v harmonii a nechat o sebe pečovat.

0,- Kč
Lašské pivní kúpele ve Štramberku

Lašské pivní kúpele ve Štramberku

Adresa: Náměstí č.p. 7,

742 66 Štramberk


Lašské pivní kúpele, provozované na štramberském náměstí č. 7 a vkomponované do ubytovacího a relaxačního komplexu společně s hotelem Štramberk a solnými jeskyněmi, navazují na místní lázeňskou tradici. V prostorách pivních kúpelí se potěší historizujícím interiérem nejen vaše oko, ale především vás osvěží harmonizace všech očistných procesů, které si zde můžete v příjemném prostředí vychutnat. Můžete očekávat výjimečnou proceduru, která vás dobře naladí nejen v nepříznivých zimních dnech.

0,- Kč
Kašíkova solná jeskyně, Valašské Meziříčí

Kašíkova solná jeskyně, Valašské Meziříčí

 

Adresa: Poláškova 409,

756 01 Valašské Meziříčí


Kašíkovu solnou jeskyni můžete navštívit v naší prodejně Květinářství poblíž náměstí ve Valašském Meziříčí. Pobyt v léčebné solné jeskyni působí preventivně a pomáhá léčit tyto zdravotní problémy

0,- Kč
Centrum regenerace - Říhová, Rožnov pod Radhoštěm

Centrum regenerace - Říhová, Rožnov pod Radhoštěm

Adresa: Nerudova 170,

756 61 Rožnov pod Radh.

Telefon: +420 731 182 004 (Poezie, 2. patro)


Prošli jste různá vyšetření, berete léky a zdravotní stav se nelepší? Příčina je nejasná? Hledáte jiné cesty, alternativní způsoby?
K odhalení příčin nemocí a k jejich nápravě využívám biorezonanční přístroj Oberon a speciální masáže a techniky uvolňující psychické napětí. Hledám tam, kde jiní nehledají, a pomohu Vám s řešením Vašich zdravotních potíží.

0,- Kč
Na stranu: produktů.
Dle lokace
Firmy
Provozovatel - Kontakt:
Copyright 2015 - 2019 © Svatební specialista